TCM İstif Makinası Operatör Konforunu Nasıl Garantiler?

AnasayfaGenel

TCM İstif Makinası Operatör Konforunu Nasıl Garantiler?

Operatörün güvenliği ve konforuna daha önce olmadığı kadar önem veriliyor. Operatörlere en ıyı kullanım deneyimini yaşattığınızdan ne kadar eminsini

Forklift Servisi Nedir, Neden Gereklidir?
Depo Verimliliği İçin 5 Önemli Tavsiye
Forklift Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Operatörün güvenliği ve konforuna daha önce olmadığı kadar önem veriliyor. Operatörlere en ıyı kullanım deneyimini yaşattığınızdan ne kadar eminsiniz? O zaman TCM’nin gelişmiş FB Electric 3-4 tekerlek denge ağırlıklı çakasının bu konuda size neler vadettiğine bir bakalım.

Malzeme elleçleme işlemi sırasında konfor, ilk akla gelen konu olma-yabilir; ancak operatörün sağlığı ve güvenliğini ile yakından ilgilidir.

Konforsuz malzeme elleçleme çalışması, operatörün işini en iyi şekilde yapmasını etkileyecek sağlık sorunlarına neden olabilir. Eğer depo ekibiniz için verimlilik kesinlikle sağlanması gereken bir kriterse, kötü tasarlanmış denge ağırlıklı çaka işlerin arzuladığınız şekilde ilerlemesinin önünde bir engel teşkil edebilir.

Yenilikçi özellikleri ile enerji verimliliği belgesine uygunluğuyla TCM’nin FB Electric 3-4 tekerlekli denge ağırlıklı çakası, aradığınız çözüm olabilir. Etkileyici özellikleri ve belgelerine ilave olarak FB Electric 3-4 tekerlekli denge ağırlıklı çakası, denge ağırlıklı istif makinaları arasında ayrıcalıklı bir tasarıma sahiptir. Operatörünüzün işini konforlu ve verimli bir şekilde yapabilmesini sağlayan özellikler nelerdir?

Mini Direksiyon Azami Operatör Konforunu Garanti Eder

FB Electric 3-4 tekerlekli denge ağırliklı çakasında, konvansiyonel kolonlu direk-siyon yerine üzerinde mini direksiyon bulunan sol serbest salınımlı kol dayanağı mevcuttur. Ayrıca araçta bir güvenlik barı ve belgelerin yerleştirilebileceği bir bölme de vardır. Kol yatağını uzunluğu ve yüksekliği, mini direksiyonun operatörün en iyi konforu sağlayacak şekilde kendi boyutlarına göre ayarlanabilir. İşletme için çok az bir hareket yeterli olur. Avuç içi ile idare edilebilen kolay döndürülebilen mini direksiyon, az enerji harcanarak çok iş yapılmasına olanak sağlar.

TCM FB Electric Tekerlekli Denge Ağırlıklı Çakası, Operatör Konforunu Garanti Eder

Kol dayanağı kilitleme fonksiyonu ve güvenlik barı, kaza durumunda operatörün kol dayanağını savrulma ve düşmeye karşı tutacak olarak kullanmasına mümkün kılar. Kullanım esnasında doğal vücut pozisyonun değişimine gerek olmaması, ergonomiyi optimize eder ve sürekli şekilde desteklenen operatörün kolları daha az strese maruz kalır. Halihazırda TCM, bu çözümleri müşterilerine sunan tek üreticidir.

Ergologic Joystick Stres ve Kas Yorgunluğunu Hafifletir

FB Electric 3-4 tekerlekli denge ağırlıklı modelleri, operatöre sıklıkla kullandığı fonksiyonları kolaylıkla erişmesine olanak sağlayan çok amaçlı Ergolojic joystick ile donatılmıştır. Güç kavrama tasarımı sayesınde bu Joystick, sürücünün boyun, omuzunun en çok yük binen bölgesindeki ve el bölgesindeki stresi azaltırken istifleme makinasının kontrollerine kolay ulaşım sağlayan yapısı ile kas yorgunluğunu düşürür.

tcm istif makinası

En Geniş Görüş Açısı, Operatör Güvenliğini Garanti Eder

Yeni istif makinasının ergonomik özelliklerini yeterli bulmadıysanız, FB serisinin sizlere en geniş görüş açısını sunduğunu da dikkate alın. Güvenilir malzeme elleçleme ekipmanlarının üreticisi TCM, özellikle zorlu yüksek trafikli çalışma ortamlarında kazaların olabildiğini gözden kaçırmıyor. Bu nedenle FB Electric 3-4 tekerlekli denge ağırlıklı çakası, görüşü artıracak şekilde ince arka direk, çepeçevre düz bar koruma, alçak gösterge paneli ve şeffaf panel ile donatılmıştır. TCM’nin güvenlik önlemleri, günümüzün gerçek forklift kullanıcılarından yaşadığı deneyimler temel alınarak belirlenmiştir.

forklift servisi ve bakımı

forklift servisi ve bakımı

Sizin İçin Önerilenler

Loading...

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0