Mitsubishi Forklift | Elektrikli – Dizel – Lpg’li

AnasayfaForklift Markaları

Mitsubishi Forklift | Elektrikli – Dizel – Lpg’li

Mitsubishi Forklift; 1870 yılında Yataro Iwasaki tarafından kurulan bir gemi üretimi şirketinin -büyüyerek yıllar içerisinde Mitsubishi Heavy Industri

Jac Forklift | Güç – Performans – Ekonomi
Baoli Elektrikli Forkliftler | Ekonomik – Güçlü – Güvenilir
ikinci El Forklift | Ne Almalı? | Alırken Neye Dikkat Etmeli?

Mitsubishi Forklift; 1870 yılında Yataro Iwasaki tarafından kurulan bir gemi üretimi şirketinin -büyüyerek yıllar içerisinde Mitsubishi Heavy Industries şirketine dönüşen- bugünkü ürün gruplarından birinin bir parçasıdır.

Mitsubishi Heavy Industries, bugün dünya çapında mühendislikten, imalata kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesiyle hizmet sağlamaktadır. Ticari havacılık, ulaştırma, enerji, makine, alyapı, entegre savunma ve uzay sistemlerine dair geniş bir sektörel yelpazeye sahiptir.

Mitsubishi Forklift

Mitsubishi Forklift; dünya genelinde en yaygın kullanıma sahip forkliftleri üretmektedir. Dizel, LPG ve elektrikli yakıt türlerine dair geniş bir ürün çeşitliliği sunan firma, elektrikli forklift alanında sektörün öncüsü konumundadır. 2016 – 2017 yıllarında, dünya genelinde Mitsubishi forklift satışı ve servisi konusunda atılım yapan firma, bugün dünyanın 100’den fazla noktasında geniş bir servis ve satış ağına sahiptir.

Mitsubishi Forklift

Bugün Mitsubishi Forklift, Türkiye’de 20’den fazla forklift, transpalet, istifleme makinesi ile sektörün lideri markalar arasındadır. Ürün grupları içerisinde; dizel forklift, elektrikli(akülü) forklift, LPG’li forklift, elektrikli(akülü) transpalet, manuel transpalet, elektrikli(akülü) istifleme makineleri bulunmaktadır.

Mitsubishi Forklift Ürün Grupları

Mitsubishi Forklift tarafından üretimi sağlanan ürün gruplarının tamamı bir mühendislik harikası olarak üretilmektedir. Son kullanıcıya ulaşan sürece kadar, üretimin her aşamasında kalite kontrol testleri sağlanan ürünler, en uzun bakım aralığı süresiyle üretilmektedirler. Böylece en ekonomik seçeneği oluşturmaktadırlar.

İşletmenizi daha üretken, hızlı ve verimli hale getirmede, tercih edeceğiniz forklift markası Mitsubishi olmalıdır. Mitsubishi size daha çok kazandırırken; personeliz için daha güvenli, çevre dostu ve daha kolay bir kullanım sunar.

Mitsubishi Ürün Gruplarını Keşfetmek İçin Tıklayınız

Mitsubishi Dizel Forkliftler

Mitsubishi dizel forkliftler, yoğun, çok yönlü ve ağır hizmet tipi malzeme taşımada mükemmel performans gösterirler. Sağlam yapıları, gelişmiş emisyon kontrolü ve akıllı motor yönetim sistemleri ile kullanıcılarına her konuda avantaj sağlamaktadırlar.

Rakipsiz ürün yelpazesi, 1,5 ile 7,0 ton arasında değişen yük kapasitelerini içermektedir.

Mitsubishi LPG’li Forkliftler

Mitsubishi LPG’li forkliftler, yoğun, çok yönlü ve ağır hizmet tipi malzeme taşımada mükemmel performans gösterirler. Sağlam yapıları, gelişmiş emisyon kontrolü ve akıllı motor yönetim sistemleri ile kullanıcılar arasında en çok tercih edilen ürün çeşididir.

Bu sıra dışı ürün yelpazesi, 1,5 ila 5,5 tonluk yük kapasitelerini içermektedir.

Mitsubishi Üç Teker Elektrikli Forkliftler

Mitsubishi üç teker elektrikli forkliftler, en iyi manevra kabiliyetini sunmaktadırlar. En dar alanlarda, rakipsiz bir performans göstermektedirler.

Ürün yelpazesi 1.0 ile 2.0 ton arasında değişen yük kapasitelerini içermektedir.

Mitsubishi Dört Teker Elektrikli Forkliftler

Mitsubishi dört teker elektrikli forkliftler, iç veya dış mekanlarda sağlam ve hassas yüksek performans sunar. Gelişmiş sistemler, sezgisel operasyonların en uzun vardiyalarda bile çalışmasını ve rahat çalışma ortamı ile operatör yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmasını sağlar.

Ürün yelpazesi, 1.0 ila 5.0 ton arası yük kapasitelerini içermektedir.

Daha Fazla Oku : Forklift Markaları

Sizin İçin Önerilenler

Loading...

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0