Linde Forklift

AnasayfaForklift Markaları

Linde Forklift

Linde forklift ; verimli, hızlı ve güvenilir şekilde yükleri taşıması için  geliştirdi. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen linde f

Mitsubishi Forklift | Elektrikli – Dizel – Lpg’li
Asimoto Forklift Yorumları
Jac Forklift | Güç – Performans – Ekonomi

Linde forklift ; verimli, hızlı ve güvenilir şekilde yükleri taşıması için  geliştirdi. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen linde forkliftler performansıyla göz dolduruyor

Linde Material Handling, forklift ürün yelpazesini geliştirmeye devam ediyor. Avrupa forklift pazar lideri Linde,  ürün yelpazesini genişletiyor. Dizel, Lpg, Elektrikl – Akülü,Lpg Forklift, sipariş toplama istif makineleri personel yükselticileri ile firmanızın işlerini kolaylaştırıyor.

Operatör için kolaylık

Çeşitli zorlu uygulamalar için yüksek performans gösteren linde forklift, hem iç hem de dış mekanlar için kullanıma uygun güçlü bir makine olma özelliği taşıyor. Düşük bakım maliyetleri nedeniyle işletmelerin tercihi linde forklift, sessiz çalışma özelliği ile de dikkat çekiyor.

Aynı zamanda elektirikli – akülü forklift çeşitlerinde güçlü bir batarya ile de donatılan linde elektrikli forkliftler, operatöre de büyük kolaylık sağlıyor. Rahat bir koltuk ve geniş kabin operatörün konforlu bir şekilde çalışmasına olanak veriyor. Geniş görüş sağlayan, 5 katmanlı, güvenli üst cam özelliği de operatörün güven içinde seri çalışmasını yardımcı oluyor.

Temel Özellikler (Opsiyonel)

–          Tek şarjla daha uzun süre kullanım süresi

–          Güçlendirilmiş direksiyon aksı

–          Geniş görüş sağlayan,  5 katmanlı, güvenli üst cam

–          Çok fonksiyonlu bilgi ekranı

–          Otomatik park freni

–          Linde Viraj Hız Kontrol Sistemi

–          Daha düşük çalışma sesi

–          İdeal kaldırma için hassas kaldırma hızı kontrolü

–          Servis için kolay ulaşılabilir materyaller (dönüş filtresi, hidrolik yağ çubuğu, güç ünitesi, kontrol ve fren valfi)

–          Ergonomisi geliştirilmiş, Linde’ye özgü operatör alanı

Sizin İçin Önerilenler

Loading...

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0