Elektrikli Forklift | Hem Ekonomik, Hem Dinamik

AnasayfaForklift Çeşitleri

Elektrikli Forklift | Hem Ekonomik, Hem Dinamik

Elektrikli forklift; en çevre dostu ürünlerdir. Çalışırken duman çıkarmazlar ve zararlı emisyonsalgılamazlar. Ayrıca kullanımda sessizdirler ve akünün

Forklift Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Atex Forklift | Patlama Tehlikesi Olan İş Sahalarına Özel Üretim
Dizel Forklift | Markalar – Kullanım Alanları – Fiyatları

Elektrikli forklift; en çevre dostu ürünlerdir. Çalışırken duman çıkarmazlar ve zararlı emisyonsalgılamazlar. Ayrıca kullanımda sessizdirler ve akünün ağırlığına ve yoğunluğuna bağlı olarak, akünün ağırlığının etkili bir dengeleyici olması nedeniyle genellikle motorun eşdeğerlerine göre daha manevra kabiliyetine sahiptir ve bu sayede forkliftin daha kompakt olmasını sağlar. Düşük maliyet ile bataryanın gece boyunca yeniden şarj edilmesi; gaz şişelerinin değiştirilmesinden ya da bir tankın dizel yakıtla doldurulmasından önemli ölçüde daha az maliyetlidir.

Elektrikli forkliftlerin genellikle motorlu makinelere göre daha kolay olması, çünkü sadece bir gaz pedalı ve bir fren pedalına sahiptir. Debriyaj pedalı veya başka bir pedalı yoktur. Operatörün forklifti hızlı kaldırması veya yokuş çıkmak için “devir” yapmasına gerek yoktur.

Elektrikli Forklift Modelleri

Elektrikli forklift Mitsubishi forklift yüksek kalite, yüksek teknoloji, sağlamlıkla ve güzel bir tasarımla bir numara.Ödüllü modellerinin olması sebebiyle ve kullanıcı dönüşlerine göre öneriyoruz. Linde, Toyota, Caterpillar, Hyster ve YALE yine iyi birer tercih sebebi.

Eğer günlük kullanımınız 1-2 saati geçmeyecekse, çok kritik bir işiniz yoksa ÇİN malı oldukça kaliteli markaları alabilirsiniz. Fakat ÇİN malı alırken sadece 2-3 marka dışında tek seferlik ithalatla getirilmiş ne olduğu belirsiz forkliftler den bahsetmiyoruz. Teu, Jak, HC, Federal Power, Baoli, Tailift gibi markalar iyi bir seçim olabilir. Tabiki 2. el iyi bir forkliftte işinizi çok iyi ve uygun fiyata görecektir.

Bu seçimler genel olarak anlatılmıştır, özel işletme koşullarında özel şartlarda değişik markaların avantjaları olacaktır. Örneğin elektrikli forkliftte çok yüksek teknoloji kullanan ve işi elektrikli forklift olan Mitsubishi ‘de çok iyi bir seçim olabilir.

Fakat unutmayın ki teknoloji arttıkça servis koşulları pahalılaşır ve bayilere bağımlı duruma gelinebilir ki bu durumda arızalarda çok yüksek maliyetler ve zaman kayıplarıyla karşılaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku : Dizel Forklift | Markalar – Kullanım Alanları – Fiyatları

Sizin İçin Önerilenler

Loading...

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0