Çin Malı Forklift Markaları

AnasayfaForklift Markaları

Çin Malı Forklift Markaları

Çin forklift, istif makinaları ve yedek parça üretiminde en etkili ülkelerden biridir çeşitlilik ve rekabetin yoğun olmasından ötürü en uygun fiyata e

Jac Forklift | Güç – Performans – Ekonomi
Mitsubishi Forklift | Elektrikli – Dizel – Lpg’li
Asimoto Forklift Yorumları

Çin forklift, istif makinaları ve yedek parça üretiminde en etkili ülkelerden biridir çeşitlilik ve rekabetin yoğun olmasından ötürü en uygun fiyata en kaliteli forklifti üretmek için yarışıyorlar. Çin’den gelen ve dünyada bunu pazarlayan firmaların ve alt markaların satışlarına baktığımızda çin malı forkliftlerde ucuz kalitesiz – pahalı kaliteli denilemiyor. Örneğin Türkiye pazarındaki Asimoto Forklift Çin’de Jac forklift firması tarafından üretilip üzerine gene Çin’de Asimato Forklift olarak yazılıyor. Jac forklift Başta abd olmak üzere tüm dünyaya otomotiv satışı  yapan Çinin en büyük firması. Böyle bir marka değerini kaybetmemek için kendi adını taşıyan makinaların kaliteside alt firmalara ürettiği (asimato forklift gibi) forkliftlerden çok daha kaliteli olarak satıyor.

Çin Üretimi Fiyat-Performans Dengesi Maximum Olan Forklift Sıralaması (Türkiye’ye göre)

 1. Teu Forklift
 2. Jac forklift (Bir çok çin üretimi adı altındaki markanın ana üreticisidir.)
 3. Heli Forklift
 4. Baoli Forklift
 5. Hangcha Forklift
 6. Yuki forklift
 7. Asimoto Forklift
 8. Ygs Forklift

Çin Üretimi Avrupa Markaları

 1. Linde
 2. Still
 3. jungheinrich (Ameise Forklift)
 4. Toyota

Çinde üretim yapan avrupa markaları fiyatlarını kaliteye göre değil marka değerlerine göre belirlediği için avrupa markalarının çin üretimi makina alımları önerilmez.

Teu Forklift

Teu forklift tcm forklift mühendislerinin tcm forkliftten ayrılarak kurduğu forklift firmasıdır. Kurulduğu günden bugüne en kaliteli ve en ucuz tam bir fiyat performsans canavarı makina olarak çinin önerilen markalarından biri olmayı başarmıştır. Türkiye pazarında Mitsubishi S4S, Isuzu, XINCHAI motor seçenekleriyle Jac ile ayn fiyat’tan Diğer forklift markalarından daha ucuz olarak giriş yaptı gelecek yıllarda teu forklift pazarının en ucuza en kaliteli forklift üretimi yapmasıyla tanıyacağız.

Asimoto forklift

Asimoto forklift çinin en büyük otomotiv firması olan jac firması tarafından üretilen hatta forkliftteki Asimoto logosunu dahil Jac üretim tessislerinde üretilen bir forklift firmasıdır.  Jac forklift kendi markasını taşıdığı forkliftleri daha kaliteli üretmesine karşılık türkiye pazarında Asimoto forklift fiyatları jac forklift fiyatlarının üzerindedir.

Aşağıdaki forografları incelemeden geçmeyiniz.

 

Üstteki Jac forklift, Alttaki Asimoto forklift yorumları bekliyorum

Sizin İçin Önerilenler

Loading...

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0