Forklift Türkiye
Forklift Çeşitleri Forklift Markaları

Çin Malı Forkliftler

Teu Forklift Mitsubishi

Eğer günlük kullanma süreniz 2-4 saati geçmeyecekse, çok kritik bir işiniz yoksa ÇİN malı forkliftler oldukça kaliteli markaları alabilirsiniz(Teu  forkliftler gibi). Bunun yanında 2. el iyi bir forkliftte işinizi çok iyi ve uygun fiyata görecektir.

Bu seçimler genel olarak anlatılmıştır, özel işletme koşullarında özel şartlarda değişik markaların avantjaları olacaktır. Motor kalitesi tartışılmaz olan mitsubishi forklift‘te size çok faydası olacaktır.

Fakat unutmayınki teknoloji arttıkça servis koşulları pahalaşır ve bayilere bağımlı duruma gelinebilir ki bu durumda arızalarda çok yüksek maliyetler ve zaman kayıplarıyla karşılaşabilirsiniz; bu sebepten dolayı hafaya para saçmayı sevmiyorsanız Linde, Jung gibi makinalardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Çinmalı Forklift Markaları

çin son yıllardaki anormal gelişimi esnasında bolca ürün sundu dünya pazarına ve bunların çoğu dandik evet ama gerçekten çok kaliteli ve ucuz ürünler de sunuyorlar piyasaya.çin satış taktiği politikasını bilmeyenlerin düştüğü yanılgıdır. hiç bir çin malı yoktur ki aynı bir ürünün bir sonraki partisi kalitesiz olsun. çekik gözlülerin çok hınzır taktikleri vardır. ucuz bir ürünün ilk partisini dandik imal ettikten sonra bir sonraki partilerine modifiyeyle öyle bir kaliteli ürün yaparlar ki ve sen dayanamaz yine satın alırsın. mesela konfeksiyon sektörüne sürülen dikiş makinalarının iç aksamlarına kullandıkları çelik çok kalitesiz bir maddeyken, şikayet sonrası aynı makinanın içine daha babalar gibi bir çeliği kullandıklarında orjinal japon malı makinaların kalitesini ve verimliliğini bire bir yakalamışlardır. hemde yarı yarıyanın altında bir fiyata.

Teu Forklift

TEU firması, 2007 yılında Çin’in Anhui bölgesinde kurulmuştur. 50.000 m2 alan üzerine kurulu üretim alanında 500 çalışanı bulunan büyük bir firmadır. TEU, sadece dizel, gaz ve elektrikli forklift ile forklift ataşmanları üretimi yapan, forklift üretiminde uzman bir firmadır. Çinde üretilen ve türkiyede satılan fiyat performans makinasıdır.

Related posts

Dizel Forkliftler | Doğru Bir Yatırım Mı?

forkliftturkiye

Elektrikli Forklift | Hem Ekonomik, Hem Dinamik

forkliftturkiye

Asimoto Forklift Yorumları

forkliftturkiye

Yorum Yap