Baoli Elektrikli Forkliftler | Ekonomik – Güçlü – Güvenilir

AnasayfaForklift Markaları

Baoli Elektrikli Forkliftler | Ekonomik – Güçlü – Güvenilir

Baoli elektrikli forkliftler; modellerinde AC motor ve sistem kontrolü kullanılmışıtır. Enerji kullanımı talebe göre olduğu için yakıt maliyeti düşükt

Baoli Dizel Forkliftler
ikinci El Forklift | Ne Almalı? | Alırken Neye Dikkat Etmeli?
Linde Forklift

Baoli elektrikli forkliftler; modellerinde AC motor ve sistem kontrolü kullanılmışıtır. Enerji kullanımı talebe göre olduğu için yakıt maliyeti düşüktür. Bakım ihtiyacı az, haraketli ve sürtünen parça azlığı nedeni ile yedek parça ömrü uzundur.

Sessiz çalışma özelliği, içten yanmalı forkliftlerde olduguğu gibi egzoz çıktısı söz konusu olmadığı için çalışanlara zarar vermeden kapalı alanlarda yapısı gereği dar çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. 1,5 tondan 3 tona kadar akülü modelleri AC motoru, italyan SME kontrol sistemi, arka ikiz tekerleri ve minimum değerdeki çalışma koridor aralığı ile kapalı alanlarda ve raf sistemi bulunan depolarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Baoli Elektrikli Forkliftler

Baoli Elektrikli Forkliftler

AC motorlar DC motorlara göre daha uzun ömürlü ve düşük bakım maliyeti avantaı sunmakla veraber, motorların kapalı olması dış ortamda çalışmalarını kolaylaştırırken, kaliteli akü seçimi ile yüksek verim sağlar.

E/S/H fonsiyonu ile 3 adet performans profili tanımlaması sayesinde daha uzun akü ömrü ve kullanım hassasiyeti sağlanmıştır.

Operatör hatalarını minimuma indiren elektronik sistem kullanılmıştır. Operatör yüksek hızlarda sağa veya sola ani dönüşlerde muhtemel kazaların önlenmesi adına kullanılan elektronik sistem devreye girerek makinenin kontrolünü eline alır ve hızı düşürerek emniyetli kullanımı sağlar.

Genel forklift üreticilerinin AC motor enkoderlerinin montajında uyguladığı yötemin aksine, Baoli forkliftlerin enkoderlerinin montajını ve ulaşımındaki kolaylık, olası hata ve arıza tespitlerinde zamanda önemli ölçüde kazanım sağlar.

Baoli Elektrikli Forkliftler

Baoli elektrikli forklifler, tüm servis bakım işlemleri bilgisayar bağlantısı kurularak yapıldıpından, arıza ve hata tespiti çok daha kesin ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılıpi mevcut servis bakım işlemlerinin ve arızanın giderilmesi daha verimli olmaktadır.

BAOLİ FORKLİFT MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DÜNYA FORKLİFT PİYASASINDA ÇALIŞAN EN SESSİZ VE EN VERİMLİ MOTOR OLAN MİTSUBİSHİ FORKLİFT MOTOR TERCİH EDİLMİŞTİR.

Kıon Grubu’na dahil olduktan sonra BAOLI forkliftlerin akülü grubu kendini dahada geliştirdi özellikle akülü forklift ve depo içi istifleme pazarında en kalimarkalarında Mitsubishi Forklift ve istifleme tecrübelerinden ve desteğinden faydalandı.

3000mm’den 6000mm’ye kadar kaldırma kapasitelerinde, geniş görüş alanı sağlayan dubleks tripleks, konteyner versiyonu, vagon versiyonu asansör seçenekleri, sideshifter( sağ – sol çatal kaldırma ataşmanı ) ile satış sunmaktadır.

Sizin İçin Önerilenler

Loading...
Eski Yazı

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: