Baoli Dizel Forkliftler

AnasayfaForklift Markaları

Baoli Dizel Forkliftler

Baoli dizel forkliftler; içten yanmalı dizel motorlar makine virimi yüksek olduğundan kaldırma ve yürüş hızlarında belirgin üstünlüğü vardır.Kolay bak

Çin Malı Forkliftler
Linde Forklift
Atex Forklift | Patlama Tehlikesi Olan İş Sahalarına Özel Üretim

Baoli dizel forkliftler; içten yanmalı dizel motorlar makine virimi yüksek olduğundan kaldırma ve yürüş hızlarında belirgin üstünlüğü vardır.Kolay bakımı, yüksek kaliteli sayesinde düşük kullanım maliyeti, maksimum güç ve torkla kullanıcıya sunmaktadır. Boali dizel forkliftlerin 1,5 tondan 10 tona kadar dizel modellerinde sadece kendini ispatlamış marka dizel motor kullanılmaktadır. (Mitsubishi, ISUZU, Yanmar, Perkins)

Lpg’li modeller egzoz emisyonu, soğuk havalarda kolay çalışabilirliği, uzun buji ve motor ömrü, düşük yakıt makiyeti, benzinli ile kıyaslandığında karbon monoksit (CO) yayımının minimum olması sessiz çalışması ile kapalı alanlarda çalışmaya uygundur. Baoli forkliftlerin 1.5 tondan 3,5tona LPG modellerinde dünya forklift piyasasında LPG ile çalışan en sessiz en verimli motor olan MITSUBISHI Forklift Motoru tercih edilmiştir. Müşteri ihtiyacına göre hem lpg hem benzinli çalışma özelliği bulunmaktadır.

Baoli Dizel Forkliftler

Baoli dizel forkliftler; KION Group’a dahil olduktan sonra kendini daha da geliştirdi. Forklift pazarının en köklü ve kaliteli markalarından olan Mitsubishi, Linde ve Still’in desteklerinden Tercübelerinden yararlanan baon forkliftler, hem kaliteli hem ekonomik olmayı başarabiliyor.

3000mm’den 6000mm’ye kadar kaldırma kapasiteli, geniş görüş alanı sağlayan dubleks, tripleks, konteynır versiyonu, vagon versiyonu asansör seçenekleri mevcuttur. 1.5 ton 7 ton arası forkliflerde sideshifter(sağ – sol çatal kaydırma ataşmanı), 8 ton ile 10 ton arası forkliftlerde ise fork positioner ataşmanı ( çatal pozisyonlama ataşmanı ) standart donanım olarak sunulmaktadır. Sadece Baoli’de bulunan yukarıda konumlandırılmış 2. hava filtresi sayesinde motor daha fazla temiz hava ile beslenmektedir. Egzoz borusu da yerde değil kabin yükliğinde konumlandırılarak toz kaldırmadan atık gazı 2 metre yüksekliğe bırakılmaktadır.

Daha Fazla Oku

Boali Akülü Elektrikli Forkliftler

Sizin İçin Önerilenler

Loading...

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: