Ağır Tonaj Forklift

AnasayfaForklift

Ağır Tonaj Forklift

Ağır tonaj forklift; çoğunlukla liman, geri dönüşüm, metal fabrikaları gibi alanlarda, iş gücüne destek amacıyla kullanılmaktadır. İnsan gücünün çok ç

ikinci El Forklift | Ne Almalı? | Alırken Neye Dikkat Etmeli?
Kiralık Forklift | Forklift Kiralama Faydaları ve Firmaları
Portif mi Forklift mi, Hangisi doğru?

Ağır tonaj forklift; çoğunlukla liman, geri dönüşüm, metal fabrikaları gibi alanlarda, iş gücüne destek amacıyla kullanılmaktadır. İnsan gücünün çok çok üstünde yükleri kaldırmaya yarayan bu makinelere, Türkiye’ye Mora Forklift internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

yoastmark

Ağır Tonaj Forklift

Türkiye’de ağır tonaj forklift, stok makine getiren her hangi bir distribütör bulunmamaktadır. Yüksek tonaj dizel ve akülü forkliftlerde dünya genelinde kabul edilmiş en kaliteli ve yüksek tonajlı forklift denildiğinde akla gelen ilk marka Mora Forklift’tir.

1972 yılında kurulan firma; dizel forklift üreterek, forklift üretimine başlamıştır. 1976 yılına gelindiğinde ise ilk elektrikli forklift modelini, 3,5 ton kapasiteyle üretmiştir. Yılların sunduğu tecrübe ile forklift endüstrisinin önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Modelleri arasında; akülü (elektrikli) ve dizel yakıt tüketimli ürünler bulunmaktadır. Mora Forklift; yüksek tonaj taşıma kapasiteli ürünleri ile, hem ekonomik hem de performanslı seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır.

Ürettiği ürünleri, henüz üretim bandındayken onlarca teste tabi tutan firma için en önemli şey, yüksek kalitedir. Çünkü yüksek kalitenin geri dönüşü; iş güvenliği, iş sağlığı, verimlilik ve kar artışıdır. Mora Forklift‘leri; firmalar için basit lojistik araçlardan ziyade, birer üretim aracına dönmesi hedeflenerek üretilmektedirler.

Ürünlere Göz Atmak İçin Tıklayınız

Daha Fazla Oku : Forklift : “Nedir ?” “Nasıl Çalışır ?” “Hangi Alanlarda Kullanılır ?”

Sizin İçin Önerilenler

Loading...

Yorumlar

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0